strona głównapielęgnacja twarzypielęgnacja ciałapielęgnacja dłoni i stópzabiegi dodatkowekosmetykikontakt

Profesionalne studia kosmetyki w Polsce :

Pielęgnacja dłoni i stóp

Pielęgnacja dłoni

Manicure
Parafina na dłonie
Zabiegi przedłużania płytki paznokciowej

Pielęgnacja stóp

Pedicure
Parafina na stopy
PARAFINA NA DŁONIE

Okłady parafinowe są od lat stosowane w zapaleniach i bólach stawów. W kosmetyce zabiegi parafinowe służą ogólnemu polepszeniu wyglądu skóry.

Nałożona na skórę dłoni parafina pokrywa dokładnie jej powierzchnie. Pod maseczką temperatura podnosi się o 1-2 stopnie, co powoduje pobudzenie gruczołów potowych. Ciepło i wilgoć nie wydostaje się na zewnątrz - powstaje tzw. efekt okluzyjny. Zabiegi parafinowe potrafią czynić cuda.

Parafina nałożona na dłonie z wykorzystaniem produktu pielęgnującego sprawia ze znikają drobne zmarszczki, przebarwienia a skóra jest idealnie nawilżona i gładka w dotyku.

Zabieg ten cieszy się popularnością w okresie jesienno-zimowym, gdzie nasza skóra cierpi najbardziej z powodu niskich temperatur na dworze. Dłonie są wtedy szczególnie narażone na wyjątkowe niebezpieczeństwo, ponieważ ich cienka skóra zawiera bardzo niewielką warstwę tkanki tłuszczowej. Niska temperatura powoduje, że produkcja potu jest ograniczona, również mniej łoju dociera na powierzchnię skóry. Staje się ona sucha, szorstka jej naskórek może się złuszczać.

Copyright (C) 2010 Prestige Studio Strony internetowe Adicom